Język / Language

Historia

Firma Bajuma powstała w 2014 roku jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie outsourcingu, a dokładnie Outsourcingu Usług Zakupowych. Założona została przez wieloletniego praktyka z zakresu procesów zaopatrzeniowych i zakupów, który zdobywał doświadczenie w największych międzynarodowych i polskich korporacjach z branży Automotive oraz FMCG.

Doświadczenie zdobyte podczas pracy nad projektami przynoszącymi wielomilionowe oszczędności sprawiło, że posiadamy dużą wiedzę pozwalającą nam stosować nowoczesne rozwiązania na potrzeby naszych klientów.

Obszar naszych działań obejmuje teren całej Polski. Prowadzimy także projekty z partneramizagranicznymi w takich krajach jak Hiszpania, Niemcy, Austria, Czechy i Wielka Brytania.

Do głównych zalet firmy Bajuma należą zdobyte kontakty z dostawcami w różnych kategoriach produktowych na terenie całej Polski oraz w Europie i Azji. Dodatkowo posiadamy duże doświadczenie z zakresu zarządzania projektami dotyczącymi zaopatrzenia i zakupów, których obrót sięgał setek milionów EURO a oszczędności kształtowały się na poziomie kilkudziesięciu milionów EURO.